Barvy pouze na kov | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Barvy pouze na kov

Barvy na kov Antikorozní: Speciální barvy určené k nátěrům předmětů ohrožených korozí. Rez se chemicky váže přímo na barvu. Vyrábějí se jak v provedení základním, které se posléze přetírají vrchní krycí barvou, tak i jako jednovrstvé, u nichž se pro základní i vrchní nátěr používá stejný materiál.

Reaktivní: Tyto barvy jsou určené pro nátěry nezoxidovaných pozinkovaných okapů a plechových krytin, na kterých běžné nátěry nedrží. Reaktivní barvy se vyrábějí jako syntetické i vodou ředitelné v provedení barva základní + vrchní. Některé druhy lze použít k nátěrům zoxidovaného pozinkovaného plechu a lehkých kovů.

Barvy na radiátory: Jde o barvy určené speciálně na součásti otopných systémů. Jsou odolné proti otěru i teplu. Vyrábějí se jak na syntetické, tak na vodou ředitelné bázi. Některé se vyznačují i dobrou přilnavostí ke starým syntetickým a olejovým nátěrům.malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.