Vymalování čerpací stanice OMV | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Vymalování čerpací stanice OMV

V čerpací stanici OMV zvonařka jsme provedli malbu dvou kanceláří a chodby. Na malování jsme použili barvu primalex plus a prostory zázemí bezinky byly malovány na bílo. Jednalo se o udržovací malbu která se koná tak jednou za pět až osm let. Tento typ zakázky je potřeba zvládnout za plného provozu a klade se zde velký důraz na rychlost a čistotu malování.

malba-omv-2010 malba-omv-2010

Kanceláře byly plně zařízeny a vybaveny drahou výpočetní technikou. Naši pracovníci zde prokázali mnoholeté zkušenosti a vysloužili jsme si velkou pochvalu a příslib k další spolupráci. 

malba-omv-2010 malba-omv-2010malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.