Malířské práce | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malířské práce

Provádíme veškeré malířské práce, malování bytových i nebytových prostor a to pokoje, byty, domy, kanceláře,školy, domovy pro seniory, bytová družstva, průmyslové haly, nemocnice, úřady, firmy atd.

Malby provádíme na všechny druhy omítek. Malujeme jak nové omítky (novostavby) tak omítky ve starších budovách. S malováním nových omítek nespěchejte, protože podklad musí být dobře vyzrálý (3 - 6 týdnů). U starších omítek přistupujeme individuálně vzhledem ke stávajícímu stavu zdí. Na starších stěnách bývají staré malby a v některých případech jsou potřeba oškrabat, případně strhnout tapety či potáhnout stěny stěrkou.

 

Podle podkladu a přání zákazníka používáme materiály klihové,hlinkové, disperzní,latexové, akrylátové. Barvy používáme tuzemské i zahraniční. Práce provádíme válečkem, štětkou, velké plochy řešíme vysokotlakou stříkací technikou STORCH Airlessco.

Na přání tónujeme barvy tekutým pigmentem na světlé a pastelové odstíny, Pro profesionální obarvování vnitřních nátěrů, fasádních barev, vodou ředitelných a syntetických barev využíváme kolorovací systémy dle vzorníků Primalex procolor, HET multicolor aj.

Na přání provedeme zakrývání zemí, přesun a zakrytí nábytku. Případně stále využívanější úklid po malování.

 

 

 

Nejčastěji používané materiály

Primalex standard - nátěr klasického hlinkového typu pro nenáročné aplikace.

Primalex plus - otěruvzdorný vnitřní nátěr.

Primalex polar - disperzní barva s vysokou bělostí a výbornou kryvostí

Primalex procolor 0N - otěruvzdorný vnitřní nátěr určený k obarvení na světlé a pastelové odstíny v kolorovacích centrech

Primalex procolor 1N - otěruvzdorný vnitřní nátěr s velmi dobrou kryvostí je obarvitelný v síti kolorovacích centrech, na světlé střední a syté odstíny.

Primalex procolor 2N - omyvatelný vnitřní nátěr s výbornou kryvostí je obarvitelný v síti kolorovacích centrech na světlé, střední a syté odstíny.

HET supermalba - klasický bílý malířský nátěr hlinkového typu.

HET junior - otěruvzdorný vnitřní nátěr

HET klasik - disperzní sněhově bílá matná otěruvzdorná barva

Remal standard - malířská barva s výbornou kryvostí

Remal plus - malířská barva se zvýšenou otěruvzdorností

Remal sněhobílý - sněhobílá malířská barva

Jupol - malířská barva otěruvzdorná

 malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.