Malování bytu a nástřik radiátorů | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malování bytu a nástřik radiátorů

Malování pokojů v panelákovém bytě jsme prováděli malířskou barvou Primalex Expert. Před započetím samotných malířských prací naši malíři pokojů nejprve přesunuli nábytek na střed místností a zakryli ho malířskou folií, na podlahy pak pečlivě rozvinuli zakrývací filc.

 

Malba bytuMalba bytuMalba bytu

 

 

Ohromnou výhodou tohoto zakrývacího materiálu je, že má potaženou spodní část jemnou folií a zabraňuje tudíž případnému styku barvy s podlahou. Další nezanedbatelnou výhodou je, že se filc dá při malování pokojů používat opakovaně. Tím snižujeme náklady oproti běžnému zakrývacímu papíru a zakrývání podlah provádí naši malíři pokojů zdarma.

 

Malba bytuMalba bytuMalba bytu

 

Náš zákazník měl o barvách do pokojů celkem jasnou představu. Po kratší konzultaci jsme na malování bytu použili disperzní barvu Primalex Expert, tónovanou tekutým pigmentem, do světlých až pastelových odstínů. Malování bytu bylo včetně stropu jednobarevné. Malba obývacího pokoje byla řešena v jemně žlutém odstínu. Malba ložnice zelenou barvou. Malování dětského pokoje na jemně oranžovou. A pracovna modrá. Barvy v bytě se velice povedly, dokázaly prostor panelákového bytu opticky zvětšit a prosvětlit.

 

Z natěračských prací jsme v tomto bytě prováděli nástřik radiátorů a nátěr trubek.

Malba bytuMalba bytuMalba bytu

Při nástřiku radiátorů je nutné radiátor dokonale oblepit a zakrýt všechna místa, která nemají být nastříkána. Podlahy, ale i nová malba interiéru musí zůstat chráněná. Na nástřik radiátorů použili malíři a natěrači speciální barvu na radiátory, která je rychleschnoucí, bez intenzivního zápachu, teplotně odolná a nežloutne.

 

Od našeho zákazníka si malíři při předávání prací vysloužili pochvalu za provedené malířské a natěračské práce. Hlavně pak za rychlou a čistě provedenou práci a za náš profesionální přístup.

 

Malba bytuMalba bytuMalba bytumalíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.