Malování bytu na klíč | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malování bytu na klíč

 Malování bytu na klíč jsme prováděli začátkem roku pro starší manželský pár z Brna. Na první konzultační schůzce jsme dle vzorníků vybrali odstín malby (s výběrem vhodných barev rádi pomůžeme) a nejvhodnější termín prací. V den započetí zakázky jsme převzali klíče od bytu a upřesnili si předpokládaný termín dokončení. Je také možné sepsat protokol o předání bytu.

První úkol, který naši malíři v panelákovém bytě provedli, bylo nafocení interiéru, obrázků na zdech a veškerých detailů, které bylo zapotřebí zaznamenat pro přesné zpětné umístění. Následovalo sestěhování nábytku na střed místnosti nebo tam kde bude nábytek nejméně vadit při malování pokojů. Poté malíři pečlivě rozvinuli zakrývací filc na podlahy a zakryli veškerý nábytek fóliemi.

 I přesto, že ve třípokojovém panelákovém bytě bylo poměrně dost nábytku a bytových doplňků, vše mělo své pevné místo. Některé kusy nábytku museli malíři několikrát přemísťovat tak aby bylo možné dostat se ke všem malovaným stěnám. Na řadu přišlo kompletní vymalování místností podle představ a přání zákazníka.

malovani-bytu-na-klic  malovani-bytu-na-klic


 Po samotném vymalování bytu odkryli malíři nábytek a poté následovalo umístění věcí na jejich správné místo a uvedení bytu do původního stavu.

 Aby byla zakázka zdárně dokončena, zbývá ještě provést kompletní úklid, který spočívá umytí oken, dveří, podlah, vypínačů a zásuvek a všeho tak aby po malířích nezbyla nikde ani kapka barvy.

malovani-bytu-na-klic   malovani-bytu-na-klic


Zákazníkům jsme předvedli výsledky naší dvoudenní práce, společně jsme zkontrolovali stav věcí v bytě a kvalitu provedené práce.malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.