Malování dětského pokoje | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malování dětského pokoje

 

Malování dětského pokoje je kapitola sama pro sebe, která si žádá pořádnou dávku nápaditosti a fantazie. Tradiční bílá může působit chladně a smutně - děti milují pestré barvy. Barvy výrazně ovlivňují atmosféru místnosti. Osvědčují se především teplé pastelové barvy, které působí lehce a vesele. Postarají se také o optické rozšíření a oživení místnosti. Určujícím impulzem pro správný výběr odstínu je pohlaví a také věk dítěte. Pokud je vaše dítě větší, určitě výběr barvy pro vymalování dětského pokoje zkonzultujte s ním. Holčičky se budou dobře cítit v pokoji laděném do růžové, červené či fialové. Chlapci naopak ocení odstíny modré, zelené a apod. Můžeme samozřejmě mezi sebou jednotlivé barvy kombinovat. Zvláště pak když pokoj obývají děvče i chlapec. Mají-li děti společný pokoj, velmi pěkně vypadá například kombinace zeleno-žluté. Barevně lze také odlišit různé zóny v dětském pokoji (na spaní, k odpočinku, ke studiu). Do dětského pokoje se hodí také různé samolepící tapety s dětskými motivy. Jako originální oživení malby dětského pokoje můžeme nabídnout ruční nástěnné malby.

Benátský štuk Benátský štuk Benátský štuk

Je pravda, že nic neovlivňuje atmosféru místnosti tolik jako jeho výmalba. Důležitá součást při malování dětského pokoje je správný výběr použitého materiálu.

Vhodná barva by měla být zdravotně nezávadná, odolná a stálobarevná. Zatím co do obývacího pokoje či ložnice většinou stačí barva otěruvzdorná. Našim zákazníkům doporučujeme pro vymalování dětského pokoje barvy omyvatelné, které dokážou zajistit vysoký hygienický standard stěn. Tyto akrylátové barvy jsou praktické v tom, že se dají, je-li potřeba vlhkým hadříkem omýt a snadno tak odstranit špinavé otisky prstíků nebo případné malůvky vašich ratolestí. Omyvatelné barvy jsou velice vhodné i pro malování kuchyně. Zdarma Vám rádi poskytneme odborné a technické poradenství, navrhneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti.

 

malovani-detskeho-pokoje malovani-detskeho-pokoje malovani-detskeho-pokoje
malovani-detskeho-pokoje malovani-detskeho-pokoje malovani-detskeho-pokoje
malovani-detskeho-pokoje malovani-detskeho-pokoje malovani-detskeho-pokoje

 

 

Malba dětského pokoje zelenou barvou - je vhodná do pokojů s dostatkem přírodního světla, symbolizuje svěžest, život, harmonii a bezpečí. Působí jemně na oči dítěte a zároveň vytváří hravou atmosféru

 

Malba dětského pokoje žlutou barvou - přináší do pokoje radost, život a zároveň kompenzuje nedostatek přírodního světla v tmavší místnosti. Tuto barvu bychom ale neměli použít, dokud vaše miminko trochu neodroste, protože podle Feng Shui by v žlutém pokoji více plakalo.


Malba dětského pokoje červenou barvou
- je ideální volba pro ty, kteří chtějí vnést do místnosti teplo a energii. Tato barva je velmi intenzivní, nejvíce přitahuje oči miminek a proto se doporučuje s ní pracovat velmi opatrně. Pokud je dítě hyperaktivní, používejme co nejméně červené. Pro klidné děti jí můžeme trochu přidat, abychom jim přidali trochu energie. Červená také povzbuzuje chuť k jídlu.


Malba dětského pokoje oranžovou barvou
- spojuje pozitivní vlastnosti červené a žluté barvy.


Malba dětského pokoje modrou barvou
- pokoji působí relaxačně a uklidňuje, zabraňuje nočním můrám, ale vnáší do pokoje chlad a tlumí chuť k jídlu. Je ideální v případě, kdy dítě tráví většinu denního času mimo svého dětského pokoje.


Malba dětského pokoje bílou barvou
- zvětšuje prostor, je spojována s čistotou a jednoduchostí. V minimální míře podněcuje smysly miminek, může působit chladně, a proto se do dětského pokoje doporučuje použít v kombinaci s jinou barvou.

 malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.