Malování skladových prostor | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malování skladových prostor

Na sklonku roku 2009 jsme ve firmě Stromag Brno s.r.o. prováděli malování kancelářských a skladových prostor včetně schodiště a chodby. Podle zadání jsme na malířské práce použili otěruvzdornou interiérovou barvu Primalex plus
 

stromag stromag stromag

 

Veškeré plochy se řešily bílou barvou, která je pro tyto prostory velice praktická, jelikož se dá v případě podření či poškození snadno opravovat. V kancelářích a na schodišti byly poměrně nové omítky a sádrokartonové stopy což je pro malování ideální stav.
 

stromag stromag stromag


Ve Skladových prostorech však byly omítky původní ještě s klenbovým stropem na kterém jsme opravovali silně protečené místa. Konečný výsledek se nám opravdu povedl a výmalbou jsme vytvořili reprezentativní prostory.
 

stromag stromag stromag

 malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.