malování kanceláří a nátěr dveří | www.profimalby.cz | Brno a okolí

malování kanceláří a nátěr dveří

Exekutorská komora České republiky oslovila naši firmu ohledně vymalování kancelářských prostor. Jednalo se o výběrové řízení které naše malířská a natěračská firma vyhrála.

Malba bytu Malba bytu Malba bytu
Na malování kanceláří Exekutorské komory na Husově ulici v Brně jsme použili otěruvzdornou barvu Primalex plus. Jednalo se o vymalování pěti velkých kanceláří plných těžkých skříní, kancelářského nábytku a výpočetní techniky.

Malba bytu Malba bytu Malba bytu

Našim prvním úkolem bylo sestěhování nábytku před malováním na střed místnosti a následné zakrytí. Skříně byly plné různých šanonů, knih a úředních dokladů, z toho důvodu bylo nutné skříně nejprve odlehčit aby bylo možné je posunout. Vše bylo potřeba uspořádat tak abychom měli dostatek místa na vymalování kanceláří, ale přitom zabezpečit aby nic z kancelářského zařízení nebylo poškozeno. Zde naši malíři pokojů prokázali šikovnost a bohaté zkušenosti s tím, že malířské a natěračské práce se dají úspěšně provádět i v omezeném prostoru. Nenecháváme samozřejmě nic náhodě, naše malířství a natěračství Brno je pojištěno proti případným způsobeným škodám.

Malba bytu Malba bytu Malba bytu

Omítky kanceláří nebyly zrovna v dobrém stavu a bylo zapotřebí na některých místech škrabání staré malby a následné přetmelení plochy (malířská stěrka). Do jedné z malovaných kanceláří protekla před časem voda z horního patra. Zde naši malíři pokojů zaizolovali protečená místa nitrocelulózovým lakem a následně přelíčili postižená místa.
V poptávce na malířské a natěračské práce bylo také zadání na nátěr dveří. Nátěr dveří provedli naši malíři natěrači matným syntetickým emailem na bílo. Na malby nátěry v prostorách Exekutorské komory jsme měli dle smlouvy o dílo dva dny. V tomto termínu jsme stihli i nátěry dveří a úklid po malování. Malování kanceláří celkově interiéru prospělo, hlavě z hlediska většího prosvětlení místností. Myslím, že jsme zde pomohli vytvořit moderní interiér.


malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.