Malování interiéru školy | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malování interiéru školy

V lednu letošního roku jsme prováděli malířské práce v Mendlově zemědělské a lesnické univerzitě. Jednalo se vymalování chodeb, schodiště a několika učeben. S touto zakázkou nás oslovila firma ELEKTRO BRNO a.s, se kterou spolupracujeme již několik let. Prováděla zde rekonstrukci elektroinstalace a klimatizaci. Nové rozvody zasekávali do zdí a po zednickém zapravení spár přicházíme na řadu my.

malba-omv-2010 malba-omv-2010 malba-omv-2010


Zednické zapravení drážek není vždy ideální, proto je-li potřeba, tyto místa přebrousíme a  potáhneme spáry akrylátovými tmelem do roviny. Schodiště jsme vymalovali v barevné kombinaci jemně žluté s oranžovou. Na schodišti bylo potřeba několik zatečených míst zaizolovat nitrocelulózovým lakem. Chodby jsme malovali barevně vždy jedním odstínem na jednotlivé patro. Učebny pak jednoduše na bílo, zde však byla již velká vrstva starých maleb které bylo potřeba oškrábat. Podlahy, nábytek i schodiště jsme kompletně zakryli papírem a fóliemi, což je praktické v tom že po samotném malování je velmi rychle relativně čisto. 

malba-omv-2010 malba-omv-2010 malba-omv-2010

Jsme přesvědčeni, že práce v Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě byla velmi úspěšná.

malba-omv-2010 malba-omv-2010 malba-omv-2010malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.