Nátěr fasády | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Nátěr fasády

Nátěr fasády historického domu na ulici Mučednická jsme prováděli pomocí hliníkového mobilního lešení Boss a montážní vysokozdvižnou plošinou s dosahem 11 m. Jelikož se jednalo o poměrně starou omítku, zajistili jsme před nátěrem zednické opravy odfouklých a zvětralých částí. Zakryli a zalepili jsme všechny části domu, které nemají být natřeny.  


 

Po domluvě s majitelem domu jsme použili materiál od firmy HET - fasádní akrylátovou barvu MIKRAL 100, ve světle pastelovém odstínu. Tato barva se vyznačuje dlouhou životností je velmi odolná proti alkáliím, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím a je vysoce paropropustná.. Jako penetraci podkladu jsme aplikovali penetrační nátěr A-GRUNT. Na části nájemního domu jsme provedli také nátěry oken a okapů. Pan majitel ocenil naši čistou kvalitní a rychlou práci tím, že i nadále spolupracujeme na dalších projektech.

Děkujeme za projevenou důvěru!


 malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.