Nátěry betonové podlahy | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Nátěry betonové podlahy

Vždy je třeba důkladně rozmyslet k jakému účelu má nátěr sloužit. Jde především o zatížení natírané plochy. Podkladový beton musí být dostatečně pevný, čistý a soudržný, aby nátěr dobře přilnul.
 
  • Do domácí dílny, kde se bude jenom chodit, po podlaze se nebudou tahat těžké předměty, a nátěr má víceméně odstranit prašnost a zajistit lepší čistitelnost podlahy, postačí nátěr akrylátovou barvou.
  • Do garáží je zapotřebí odolnější nátěr který bude odolávat vodě, posypovým solím, olejům a ropným produktům. Je třeba, aby se pneumatiky ani při dlouhém stání vozidla k nátěru nepřilepily.Na tyto nátěry používáme speciální epoxidové nátěry.
  • Do skladů kde se jezdí z ručními vozíky je zapotřebí odolný nátěr. Zde používáme většinou dvousložkový epoxidový nátěr.
  • Pro náročnou úpravu vnitřních prostor, jako jsou haly, chodby apod. je vhodný nátěr epoxidovou barvou, do které se vsypou barevné vločky. Ty se následně zalijí vrstvou transparentního epoxidu. Tím vznikne povrch imitující teraco nebo leštěný kámen.


malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.