| www.profimalby.cz | Brno a okolí

Na malování rodinného domu v Brně Tuřanech jsme použili interiérovou barvu Primalex polar, otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí. Tato malířská barva je především vhodná pro malování obývací prostorů, reprezentativních prostorů, kanceláří, dětských pokojů…

 

barevne-malby-interieru  barevne-malby-interieru

 Malování bytu na klíč jsme prováděli začátkem roku pro starší manželský pár z Brna. Na první konzultační schůzce jsme dle vzorníků vybrali odstín malby (s výběrem vhodných barev rádi pomůžeme) a nejvhodnější termín prací. V den započetí zakázky jsme převzali klíče od bytu a upřesnili si předpokládaný termín dokončení. Je také možné sepsat protokol o předání bytu.

malovani-bytu-na-klic  malovani-bytu-na-klic

Malování interiéru městského úřadu Šlapanice jsme prováděli za plného provozu. Malba byla prováděna na starší částečně popraskané omítky, na některých místech bylo nutné starou malbu oškrabat a praskliny přetmelit akrylátovým tmelem Devoskyt. Na malování dle požadavků zadavatele použil bílou otěruvzdornou barvu Primalex.

 

malirstvi-pokoju-brno  malirstvi-pokoju-brno 

Malba stěn dlouho nemalovaného pokoje vyžaduje zvláštní péči, odbornost, a zkušenost. Malíř pokojů nejprve provedl škrabání staré malby a rozmytí stěn. Škrabání staré malby není však nezbytně nutné, záleží na počtu nanesených vrstev a jejich soudržnosti. Následovala penetrace podkladu, zde je nutné nechat penetraci zaschnout nejméně dvanáct hodin. Jde to samozřejmě i bez penetrace, penetraci ale doporučuji pro sjednocení savosti a zpevnění podkladu. Nanesená nová malba lépe přilne k podkladu a následně snese více vrstev budoucího malování.

malirstvi-pokoju-brno malirstvi-pokoju-brno
Syndikovat obsah


malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.