Malování prodejny Rock Point | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Malování prodejny Rock Point

Další úspěšně provedenou akcí v Brněnském obchodním centru Olympia byly malířské a natěračské práce v prodejně outdoorového vybavení ROCK POINT v celkovém rozsahu 1.660m2.

 

 

 

 

Narozdíl od ostatních zakázek provedených v obchodním centru, kdy se vždy jednalo o zcela nově vybudované obchody, tyto práce probíhaly v původní části nákupního centra. Tentokrát šlo o celkovou rekonstrukci prodejny na místě původní módní značky Marks and Spencer, která se přestěhovala do nově vybudované části. 

Podklad pro malířské práce  byl většinou sádrokarton. Jelikož se jednalo o rekonstrukci, byl zde nový i stávající.  Stěny prodejny byly z nově vystavěného ještě neošetřeného sádrokartonu. Stropy zůstaly původní a byly již před časem malované na bílo.   

Podle zadání investora jsme pro penetraci podkladu použili vodou ředitelnou emulzní penetraci Dulux Grund, pro malbu stěn pak barvu v omyvatelné bázi Dulux Vinyl matt.  Anglické Barvy Dulux se řadí mezi absolutní špičku na našem trhu. Interiér byl sladěn barevnou kombinací odvážné reflexní oranžové RAL 2004  a odstínu antracit 
NCS-7000N. Stropy pak byly řešeny otěru vzdornou barvou Primalex plus na bílo v rozloze 1.122m2. V prodejně jsme také provedli natěračské práce – nátěry dveří a zárubní. Celkový dojem interiéru prodejny odpovídal přesně svému outdoorovému zaměření.

 malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.