TRAVERTINO ROMANO | www.profimalby.cz | Brno a okolí

TRAVERTINO ROMANO

travertino romanoTravertino Romano je speciální dekorativní omítka pro povrchové úpravy stěn interiérů a exteriérů, který dokonale napodobuje vzhled přírodního kamene v rozmanitých podobách.

TRAVERTINO ROMANO firmy OIKOS® v základní podobě nabízí devět odstínů typických pro přírodní Travertin (Anticato, Tivoli, Acquabianca, Dorato, Biancospino, Toscano, Avana, Striato a přírodní/bílý). Umožňuje vytvářet nádherné efekty s granulací pískovce, lávového kamene nebo v podobě stavebních kvádrů, dokonale imituje strukturu přírodního kamene. V dalších barevných úpravách pro interiér vytváří nádherné variace od polotransparentních sametových efektů až po kovové a perleťové efekty. Travertino Romano je moderní výrobek, který spojuje přírodní vzhled s elegancí zpracování.

travertino romano travertino romano

Materiál se dodává v podobě homogenní pasty, je složen z vybraných mramorových zrn, písku a vyzrálé vápenné mazaniny.

Složení tohoto výrobku zajišťuje jeho dokonalou přilnavost na jakýkoliv typ podkladu. Travertino Romano vykazuje vynikající uživatelské vlastnosti, jako je paropropustnost, voděodolnost, odolnost proti plísním a ochrana povrchu před nepříznivými povětrnostními vlivy. Je velmi vhodným materiálem do moderních rodinných domů, obchodů či firemních budov. Často se také používá na památkové či historické objekty. Travertin vypadá podobně jako mramor a stejně jako on vyžaduje minimální údržbu. Používá se na obklad stěn, parapety, koupelnové desky a další doplňky interiérů.

travertino romano  travertino romano

V dobách antického Říma se těžil tvrdý vápenný Travertin z pahorků na sever a východ od Říma. Tento pevný a odolný materiál se používal při stavbách monumentálních objektů. Jeho cenu zvyšovaly přírodní barevné odstíny, dané místem naleziště. Travertin je kámen středně odolný, dobře snáší zatížení a nepříznivé povětrnostní vlivy. Omezené zásoby tohoto přírodního materiálu a nákladná těžba vedly k hledání výrobku, který by jeho vzhled co nejvěrněji napodobil a zachoval jeho vlastnosti. Výsledkem je výrobek TRAVERTINO ROMANO firmy OIKOS.

travertino romano


malíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.