Variopaint | www.profimalby.cz | Brno a okolí

Variopaint

Variopaint je vodou ředitelný materiál na bázi pryskyřice s vlastnostmi podobnými syntetickým kaučukům. Vytváří po nástřiku na stěnách místností velice efektní, jemně plastickou povrchovou úpravu. Suchý film, vytvořený nástřikem, zabraňuje šíření plamene a plísní po povrchu.

Díky své vysoké přilnavosti je aplikovatelný na veškeré povrchy {klasické omítky, beton. sádrokarton, dřevo, kov, plasty, atd.}Více než padesát nejrůznějších barev a odstínů nabízí nejširší možnosti použití. Má antistatické vlastnosti, odolné proti oděru a vlhkosti. Pro větší odolnost se může opatřit bezbarvým vodou ředitelným lakem. Velice vhodný je na umakart do koupelen. Je ideální jako finální úprava povrchu stěn a stropu, splňující vysoké nároky:

Variopaint najde uplatnění zejména v exkluzivních interiérech veřejných budov - škol, bank, restaurací, hotelů, kaváren, kin nebo zábavních podniků. Často se také používá v kancelářích, obytných místnostech

Navíc se může pochlubit speciálním atestem od hlavního hygienika ČR, který umožňuje aplikaci Variopaintu i v potravinářských provozech.

Vzorník variopaintmalíř pokojů PageRank Toplink - katalog odkazů Odkazy / links  2018©www.mk33.net
Malířství Brno, malování pokojů Brno, malířské práce Brno, malby Brno, malování bytů Brno, Malíři Brno, malíři pokojů Brno. úklid po malování Brno, malování, vymalovat, malíři, vnitřní malby, malby pokojů, malby bytů, malování kanceláří, malování primalex, výmalby, levné malby, vymalování bytu, moderní malování, barvy v bytě, úklid po malování, úklid Brno, barvy v bytě, malby ceník, malíři ceník, Natěračské práce Brno, natírání, lakování,natěračství Brno, nátěry dřeva, Brno, natírání dveří, nátěry oken, nátěr fasády Brno, nátěry fasád, fasády, nátěry střech, Stříkané tapety, variopaint, nástřik gota. Malby nátěry Brno, malířství a natěračství Brno, vzorník barev.