Malířství pokojů Brno

25.04.2019


Malba stěn dlouho nemalovaného pokoje vyžaduje zvláštní péči, odbornost, a zkušenost malíře pokojů. Malíř nejprve provedl škrabání staré malby a rozmytí stěn. Škrabání staré malby není však nezbytně nutné, záleží na počtu nanesených vrstev a jejich soudržnosti. Následovala penetrace podkladu, zde je nutné nechat penetraci zaschnout nejméně dvanáct hodin. Jde to samozřejmě i bez penetrace, penetraci ale doporučuji pro sjednocení savosti a zpevnění podkladu. Nanesená nová malba lépe přilne k podkladu a následně snese více vrstev budoucího malování. V některých případech je zapotřebí oškrabané stěny potáhnout malířskou stěrkou, buď částečně nebo celkově, záleží na nerovnostech podkladu a přání zákazníka.

Na malování stěn a stropů použil náš malíř pokojů kvalitní disperzní barvy, na malování odstínem pak poměrně sytě oranžovou barvu vybranou ze vzorníku barev Primalex procolor. Zákazník požadoval vymalování pokoje na klíč, proto po provedení malby následoval úklid po malování. Naši malíři pokojů však pracují čistě a zakrytí podlah a nábytku provádíme při každé zakázce zdarma.

Malířské firmy většinou malé zakázky tohoto typu zrovna nevyhledávají. Naše malířství Brno ovšem provádí všechny typy malířských prací a samozřejmě neodmítáme ani malby jednotlivých části bytu. Provádíme veškeré malby a nátěry. Malování bytu je možné rozdělit do několika fází. Naši zákazníci si často přejí rozdělit malby pokojů do dvou nebo více etap. Je možná třeba malba kuchyně a malba obývacího pokoje, následně pak vymalování ložnice a malba dětského pokoje... Vyjdeme vám vstříc a Rádi splníme Vaše představy... Vaši malíři pokojů Brno!