Malování bytu a nástřik radiátorů

10.11.2019

Malování pokojů v panelákovém bytě jsme prováděli malířskou barvou Primalex Expert. Před započetím samotných malířských prací naši malíři pokojů nejprve přesunuli nábytek na střed místností a zakryli ho malířskou folií, na podlahy pak pečlivě rozvinuli zakrývací filc. Ohromnou výhodou tohoto zakrývacího materiálu je, že má potaženou spodní část jemnou folií a zabraňuje tudíž případnému styku barvy s podlahou. Další nezanedbatelnou výhodou je, že se filc dá při malování pokojů používat opakovaně. Tím snižujeme náklady oproti běžnému zakrývacímu papíru a zakrývání podlah provádí naši malíři pokojů zdarma.

Náš zákazník měl o barvách do pokojů celkem jasnou představu. Po kratší konzultaci jsme na malování bytu použili disperzní barvu Primalex Expert, tónovanou tekutým pigmentem, do světlých až pastelových odstínů. Malování bytu bylo včetně stropu jednobarevné. Malba obývacího pokoje byla řešena v jemně žlutém odstínu. Malba ložnice zelenou barvou. Malování dětského pokoje na jemně oranžovou. A pracovna modrá. Barvy v bytě se velice povedly, dokázaly prostor panelákového bytu opticky zvětšit a prosvětlit.

Natěračské práce jsme v tomto bytě prováděli nástřik radiátorů a nátěr trubek.

Při nástřiku radiátorů je nutné radiátor dokonale oblepit a zakrýt všechna místa, která nemají být nastříkána. Podlahy, ale i nová malba interiéru musí zůstat chráněná. Na nástřik radiátorů použili malíři a natěrači speciální barvu na radiátory, která je rychleschnoucí, bez intenzivního zápachu, teplotně odolná a nežloutne.

Od našeho zákazníka si malíři při předávání prací vysloužili pochvalu za provedené malířské a natěračské práce. Hlavně pak za rychlou a čistě provedenou práci a za náš profesionální přístup