Malování kanceláří

10.05.2019

Exekutorská komora České republiky oslovila naši firmu ohledně vymalování svých kancelářských prostor. Jednalo se o výběrové řízení které naše malířská a natěračská firma vyhrála.

Na malování kanceláří Exekutorské komory na Husově ulici v Brně jsme použili otěru vzdornou barvu Primalex plus. Jednalo se o vymalování pěti velkých kanceláří plných těžkých skříní, kancelářského nábytku a výpočetní techniky. Našim prvním úkolem bylo sestěhování nábytku před malováním na střed místnosti a následné zakrytí. Skříně byly plné různých šanonů, knih a úředních dokladů, z toho bylo nutné skříně nejprve odlehčit aby bylo možné je posunout. Vše bylo potřeba uspořádat tak abychom měli dostatek místa na vymalování kanceláří, ale přitom zabezpečit aby nic z kancelářského zařízení nebylo poškozeno. Zde naši malíři pokojů prokázali šikovnost a bohaté zkušenosti s tím, že malířské a natěračské práce se dají úspěšně provádět i v omezeném prostoru. Nenecháváme nic náhodě, naše malířství a natěračství je pojištěno proti případným způsobeným škodám.

Omítky kanceláří nebyly zrovna v dobrém stavu a bylo zapotřebí na některých místech škrabání staré malby a následné přetmelení plochy (malířská stěrka). Do jedné z malovaných kanceláří protekla před časem voda z horního patra. Zde naši malíři pokojů zaizolovali protečená místa nitrocelulózovým lakem a následně přelíčili postižená místa.

V poptávce na malířské a natěračské práce bylo také zadání na nátěr dveří. Nátěr dveří provedli naši malíři natěrači matným syntetickým emailem na bílo. Na malby nátěry v prostorách Exekutorské komory jsme měli dle smlouvy o dílo dva dny. V tomto termínu jsme stihli i nátěry dveří a úklid po malování. Malování kanceláří celkově interiéru prospělo, hlavě z hlediska většího prosvětlení místností. Myslím, že jsme zde pomohli vytvořit moderní interiér