MALÍŘSKÉ PRÁCE  

Je pravda že každá místnost potřebuje čas od času vymalovat. Když se na zdech objeví zašedlá místa po obrazech skříních či zrcadlech nebo chcete-li dodat svému pokoji nový vzhled. Zde začíná práce pro náš profesionální malířský tým. Naše malířská firma poskytuje komplexní služby od vymalování jednoho pokoje, celého bytu nebo domu až malování prostorů obchodů, firem, nemocnic, škol a institucí. Na jakékoliv malířské práce od nás obdržíte předem nezávaznou cenovou nabídku, kterou Vám samozřejmě zdarma vypracujeme po osobní návštěvě přímo na místě požadovaných prací. Seznámíme se s vašim záměrem a vlastní představou, společně vše prokonzultujeme a navrhneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti. Obvykle do 24 hodin od nás obdržíte e-mailem nebo telefonicky přesnou a konečnou cenovou nabídku.

NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Důležitou součástí našich služeb jsou natěračské práce. Naši natěrači jsou připraveni pro vás provést kvalitní nátěry a nástřiky na všechny druhy povrchů. Provádíme veškeré natěračské práce u kterých bereme jako základní prioritu pečlivé dodržování technologických postupů. Můžete se na nás obrátit s natíráním oken, dveří, konstrukcí, dále provádíme nátěry dřevěných a betonových podlah, nátěry klempířských prvků, nátěry fasád a nátěry střech. Natěračské práce jsou prováděny nejčastěji z estetického hlediska, důležitá vlastnost nátěrů je však zejména v exteriéru dostatečná a dlouhodobá ochrana natíraných prvků. Naši malíři a natěrači jsou pravidelně proškolováni v rámci stávajících i nových nátěrových systémů. Na vaše přání k Vám přijedeme, nátěrové systémy Vám rádi představíme a po konzultaci vybereme optimální řešení podle Vašich představ a požadavků..
 

  

ÚKLID PO MALOVÁNÍ 

Aby naše služby byly kompletní nabízíme Vám i úklidové práce.

Úklid po malování zahrnuje zakrytí podlah fólií nebo papírem je-li potřeba přesun a zakrytí nábytku zakrývací fólií. Po samotném vymalování přichází na řadu odstranění zakrývacích materiálů a následné umytí oken, zárubní, lišt, vypínačů, zásuvek atd. Vytření podlahy tak že po malířích nezbude nikde ani kapka barvy. Ve finále rozmístění nábytku zpět na své místo a odvezení zakrývacího materiálu.


Nemusíte si již kvůli malování bytu brát dovolenou, převlékat se do montérek a podstupovat útrapy spojené s malováním. Využijte naše malířské a natěračské služby - nechte to na profesionálech. "S NÁMI TO MÁTE BEZ STAROSTÍ"!!!


REFERENCE

"Firmu LP PROFI MALBY doporučuji, tak čistotné malíře bez nepořádku jsem ještě nezažila, velmi dobrá práce. S pozdravem, Renata Pospíšilová." 

"Skvělá a rychlá práce, příjemná komunikace i rychlá domluva. Doporučuji!" 

Robartosek  

"Povánoční malování proběhlo nad mé očekávání, Profimalby jsem zvolila na základě všech recenzí a opravdu jsem nadmíru spokojená . Ještě jednou moc děkuji za krásně vymalovaný byteček, příjemné jednání a příště se rozhodně ozveme zas !:-)"

Helena

Nezávazná poptávka

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje . Napište prosím o jakou službu máte zájem. Ozveme co nejdříve zpět


nátěry dveří - natěrači a malíři Brno, nátěry oken, nátěry okapů a svodů - natěrači a malíři Brno, nátěry plechových střech - natěrači a malíři, nátěry plotů - natěrači a malíři Brno, nátěry podlah - natěrači a malíři Brno, nátěry radiátorů - natěrači a malíři, nátěry střech, nátěry fasád, , Brno nátěry trubek - natěrači a malíři Brno, nátěry fasád - natěrači a malíři Brno, nátěry garážových vrat - natěrači a malíři Brno, nátěry chat - natěrači a malíři Brno, nátěry ocelových konstrukcí - natěrači a malíři Brno, natěrači a malíři Brno, nátěry zábradlí - natěrači a malíři Brno, nátěry zárubní - natěrači a malíři Brno, protipožární nátěry- natěrači a malíři Brno, nátěry balkonů - natěrači a malíři Brno, nátěry betonových podlah 


malby bytu "na klíč" - malíři pokojů Brno, malby domů - malíři pokojů Brno, malby obývacích pokojů - malíři pokojů Brno, malby dětských pokojů - malíři pokojů Brno, malby ložnic - malíři pokojů Brno, malby kuchyní - malíři pokojů Brno malby jídelen - malíři pokojů Brno, malby koupelen - malíři pokojů Brno, malby pracoven - malíři pokojů Brno, malby předsíní - malíři pokojů Brno, malby chodeb - malíři pokojů Brno, malby půdních prostor - malíři pokojů Brno, malby sklepních prostor - malíři pokojů Brno malby společných prostor v panelových domech - malíři pokojů Brno, malby garáží - malíři pokojů Brno, malby kanceláří - malíři pokojů Brno