Malba dětského pokoje

Malování dětského pokoje je kapitola sama pro sebe, která si žádá pořádnou dávku nápaditosti a fantazie. Tradiční bílá může působit chladně a smutně - děti milují pestré barvy.

Barvy výrazně ovlivňují atmosféru místnosti. Osvědčují se především teplé pastelové barvy, které působí lehce a vesele. Postarají se také o optické rozšíření a oživení místnosti.

Určujícím impulzem pro správný výběr odstínu je pohlaví a také věk dítěte. Pokud je vaše dítě větší, určitě výběr barvy pro vymalování dětského pokoje zkonzultujte s ním. Holčičky se budou dobře cítit v pokoji laděném do růžové, červené či fialové. Chlapci naopak ocení odstíny modré, zelené a apod. Můžeme samozřejmě mezi sebou jednotlivé barvy kombinovat. Zvláště pak když pokoj obývají děvče i chlapec. Mají-li děti společný pokoj, velmi pěkně vypadá například kombinace zeleno-žluté. Barevně lze také odlišit různé zóny v dětském pokoji (na spaní, k odpočinku, ke studiu). Do dětského pokoje se hodí také různé samolepící tapety s dětskými motivy. Jako originální oživení malby dětského pokoje můžeme nabídnout ruční nástěnné malby.

Je pravda, že nic neovlivňuje atmosféru místnosti tolik jako jeho výmalba. Důležitá součást při malování dětského pokoje je správný výběr použitého materiálu.

Vhodná barva by měla být zdravotně nezávadná, odolná a stálobarevná. Zatím co do obývacího pokoje či ložnice většinou stačí barva otěruvzdorná. Našim zákazníkům doporučujeme pro vymalování dětského pokoje barvy omyvatelné, které dokážou zajistit vysoký hygienický standard stěn. Tyto akrylátové barvy jsou praktické v tom, že se dají, je-li potřeba vlhkým hadříkem omýt a snadno tak odstranit špinavé otisky prstíků nebo případné malůvky vašich ratolestí. Omyvatelné barvy jsou velice vhodné i pro malování kuchyně.

Zdarma Vám rádi poskytneme odborné a technické poradenství, navrhneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti.

Reference

1000+

Spokojených klientů

1000+

Hotových zakázek

Nezávazná poptávka

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje . Napište prosím o jakou službu máte zájem. Ozveme co nejdříve zpět