Nátěry

Úkolem povrchových úprav není pouze dekorace, ale především (v exteriéru) ochrana proti znehodnocení natíraných materiálů, které jsou vystaveny působení povětrnostních vlivů.

Krycí nátěr je třeba nanést chceme-li obnovit a oživit staré nátěry, nebo je-li povrch dřeva po delší době již nevzhledný. Nový nátěr dřevo chrání, zlepšuje jeho vzhled a prodlužuje životnost. Tento nátěr je možno provést v jakémkoli barevném odstínu.např. vzorníku RAL nebo v míchacích kolorovacích centrech. Dle vzorníků, a to v lesklé, polo matné či matné úpravě. Krycí nátěry používáme nejčastěji syntetické, olejové, nitrocelulózové, vodou ředitelné...

Natěračské práce

Důležitou součástí našich služeb jsou natěračské práce. Naši natěrači jsou připraveni pro vás provést kvalitní nátěry a nástřiky na všechny druhy povrchů. Provádíme veškeré natěračské práce u kterých bereme jako základní prioritu pečlivé dodržování technologických postupů.

Můžete se na nás obrátit s natíráním oken, dveří, konstrukcí, dále provádíme nátěry dřevěných a betonových podlah, nátěry klempířských prvků, nátěry fasád a nátěry střech. Natěračské práce jsou prováděny nejčastěji z estetického hlediska, důležitá vlastnost nátěrů je však zejména v exteriéru dostatečná a dlouhodobá ochrana natíraných prvků.

Naši malíři a natěrači jsou pravidelně proškolováni v rámci stávajících i nových nátěrových systémů. Na vaše přání k Vám přijedeme, nátěrové systémy Vám rádi představíme a po konzultaci vybereme optimální řešení podle Vašich představ a požadavků...

Reference

1000+

Spokojených klientů

1000+

Hotových zakázek

Nezávazná poptávka

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje . Napište prosím o jakou službu máte zájem. Ozveme co nejdříve zpět