Malba kuchyně

Kuchyně je důležitá místnost kde obvykle začíná náš den. Patří k pokojům v bytě, kde strávíme hodně času. Ať už při vaření pokrmů nebo při vychutnávání si ranní kávy.

Pro všechny členy rodiny je vkusně zařízená a útulná kuchyně velice důležitá. To jak vymalovat kuchyň je v první řadě otázka osobního vkusu.

Nemusíme při malování kuchyně podléhat nejnovějším módním trendům, podstatné je, abychom se v Kuchyni my sami cítili dobře...

Kuchyně je opravdovým srdcem našeho domova, důležitá místnost kde obvykle začíná náš den. Patří k pokojům v bytě, kde strávíme hodně času. Ať už při vaření pokrmů nebo při vychutnávání si ranní kávy. Pro všechny členy rodiny je vkusně zařízená a útulná kuchyně velice důležitá.Na rozdíl od malování ložnice můžeme být v kuchyni s odstíny mnohem smělejší. Nemusíme se bát barev, jako je oranžová či červená, protože právě v kuchyni je energie žádaná. Je důležité, aby kuchyň dokázala nabudit a pozitivně naladit.

Při výběru vhodné barvy do kuchyně, musíme také však myslet na její velikost a proporce. Nezapomínejte při malování kuchyně na důležitou zásadu, že se sytými a výraznými odstíny v případě malých kuchyní nakládejte opatrně. Protože hrozí, že by už tak malí prostor působil ještě více stísněně. Třeba panelákové kuchyně mají málo volných ploch k vymalování, zde je lepší zvolit spíše světlejší odstíny. Při malování panelákové kuchyně určitě také nic nezkazíte neutrální bílou barvou, prostor se pak dá oživit barevnými doplňky.

Tendence propojování interiérů pozvednul kuchyň z místnosti pracovní na společenskou. Kuchyně spojená s obývacím pokojem či jídelnou bývá zpravidla větších rozměrů, proto se určitě nemusíte obávat ani výraznějších tmavších odstínů. Pro všechny velikostí kuchyní však platí, že konkrétní odstín vybrané barvy volte s ohledem na vybavení. Je-li kuchyňská linka výrazné barvy,nesmí ji malba přebíjet svou sytostí, máte-li spíše nenápadný a světlý nábytek, můžete volit sytější tóny. Čím větší, otevřený a světlý máte prostor, tím výraznější barvy si můžete dovolit.

A jaké barvy jsou pro vymalování kuchyně doporučovány? Za velice pěknou kuchyňskou barvu se považuje žlutá, která je pozitivní a prakticky se hodí téměř ke všemu. V kuchyni ale můžeme být mnohem odvážnější, nebojte se výraznějších barev jako je svěží zelená, oranžová, fialová nebo červená - všechny tyhle barvy, pokud je nanesete s rozumem třeba jen na jednu stěnu, vám v kombinaci s bílou vytvoří útulnou kuchyň, ve které je potěšení snídat i večeřet. Malování Kuchyně je třeba podstoupit častěji než u ostatních místností v bytě, protože extrémně zatěžované tím, že se zde pravidelně vaří. Stejně jako při malování dětského pokojese z praktického hlediska doporučujeme použít omyvatelné barvy.

To jak vymalovat kuchyň je v první řadě otázka osobního vkusu. Nemusíme při malování kuchyně podléhat nejnovějším módním trendům, podstatné je, abychom se v Kuchyni my sami cítili dobře.

Ukázka druhého malování kuchyně v Brně a okolí
Reference

1000+

Spokojených klientů

1000+

Hotových zakázek

Nezávazná poptávka

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje . Napište prosím o jakou službu máte zájem. Ozveme co nejdříve zpět